ÖVRIGT / Musikinstrument / Fiol med stråke 13534555
nr 1353 4555
Fiol med stråke
"Luthiers", i väska. Längd: ca 56 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:00:34
300 kr
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
Fiol med stråke
Kondition: slitage, skador
nr 1353 4555
Fiol med stråke
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 900 kr |
måndag 12 oktober 2020 |